Overlord Łapy trenera Legacy

Overlord Łapy trenera Legacy

165,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość

Informacje ogólne

Trening z łapami treningowymi to jeden z lepszych treningów, rozwijający umiejętności techniczne i taktyczne zawodnika, bez konieczności konfrontacji ze sparingpartnerem. Poprawia on siłę i dokładność uderzeń podczas treningu, szybkość, wytrzymałość, precyzję i refleks. Równocześnie rozwija umiejętności ofensywne - wyprowadzanie ciosów pod różnymi kątami, stosowanie kombinacji ciosów, oraz obronne - blokowanie i parowanie ciosów, wykorzystanie wszelkiego rodzaju uników. Jest to rodzaj treningu w warunkach zbliżonych do warunków prawdziwej walki - poprawia pracę nóg, umiejętność stosowania różnych stylów i przyzwyczaja do kontaktu z potencjalnym przeciwnikiem. Dzięki pracy nad technikami z doświadczonym trenerem, zawodnik jednocześnie pracuje nad atakiem i obroną, a popełniane błędy techniczne są korygowane na bieżąco. Podczas takiego treningu zapewnione jest wysokie tempo i maksymalna efektywność obciążeń, a trener ma możliwość sprawdzania szybkości reakcji sportowca i jego gotowość do odpierania niespodziewanych ataków przeciwnika. Trening z łapami to praca, która wymaga bardzo dużo energii i koordynacji ruchów uderzeniowych i defensywnych, doskonali szybkość - jeśli będziesz szybszy od przeciwnika wykorzystasz jego słabe punkty. Trening z łapami wszechstronnie rozwija niemal wszystkie techniki stosowane w sportach walki i doskonale przygotowuje zawodników do sparingów i zawodów.


Overlord® Łapy Trenera Legacy

Łapy Trenera Overlord® Legacy to najwyższej klasy sprzęt trenerski stworzony przede wszystkim z myślą o profesjonalnych zawodnikach i trenerach, z bardzo trwałej i wytrzymałej skóry syntetycznej, łatwej w czyszczeniu i konserwacji.

Ich unikalna konstrukcja z zastosowaniem wielowarstwowej pianki o różnej gęstości w połączeniu z innowacyjnymi komorami pneumatycznymi i wyjątkowym profilem sprawia, że łapy trenera Legacy znacznie lepiej amortyzują i pochłaniają energię silnych ciosów. 

ciosy nie ześlizgują się podczas mocnych uderzeń, zwiększa wszechstronność treningu dzięki możliwości stosowania wielu wariantów ciosów zadawanych pod różnymi kątami.

Anatomicznie wyprofilowane miejsce chwytu zapewnia bezpieczeństwo podczas treningu.

Pady nadają się do użytkowania obustronnego, co pozwala uniknąć nienaturalnego skręcania ręki podczas przyjmowania ciosów i znacznie zwiększa komfort w trakcie długich treningów. Dwustronna płaszczyzna treningowa umożliwia wykonywanie skomplikowanej kombinacji ciosów i kopnięć przy zminimalizowanym ryzyku przeciążenia nadgarstka trenera.

Konstrukcja łap dzięki wzmocnieniu i usztywnieniu okolicy nadgarstków oraz wyprofilowanej, doskonale amortyzującej piance pod nadgarstkiem, skutecznie minimalizuje ryzyko kontuzji trenera spowodowane nadwyrężeniem stawów.

Łapy trenera Overlord posiadają specjalny system wentylacji odprowadzający wilgoć podczas intensywnego treningu i zapewnia szybkie wysychania łap po jego zakończeniu.

Parametry techniczne

Poszycie zewnętrzne najwyższej jakości, bardzo trwała i wytrzymała skóra syntetyczna 100% PU
Wypełnienie wielowarstwowa pianka o różnej gęstości Jumbo Foam & EVA 
Mankiet  Wyprofilowany, szeroki, wzmocniony amortyzującą pianką o grubości 12 mm
Kolor Czarny
Wymiary 25 x 22; 380 g

Bezpieczeństwo & Komfort

  • Wyprofilowana powierzchnia treningowa
  • Innowacyjne komory pneumatyczne zapewniające doskonałą absorbcję i równomierne rozprowadzanie energii 
  • Strefa chroniąca nadgarstek rozbudowana amortyzującą pianką o grubości 34 mm 
  • Profil ułatwiający wygodne trzymanie łapy oraz bezpieczne ułożenie dłoni
  • Ergonomicznie wyprofilowana przestrzeń na dłoń, 
  • Wysoce wytrzymała pianka o różnej gęstości kontrolująca i amortyzująca uderzenia oraz zapewniająca ochronę przed kontuzjami i urazami 
  • System zapewniający bardzo wydajną wentylację podczas intensywnego treningu 
  • Ultralekka konstrukcja

Wszystkie modele Łap marki Overlord® są wykonane ręcznie

Polecamy