SPOSOBY, TERMINY I KOSZTY DOSTAWY

 

Zamówienia złożone w Sklepie internetowym Overlord dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej, InPost, lub systemem Paczkomatów InPost świadczony przez InPost Paczkomaty spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie (www.paczkomaty.pl).

Łączny czas realizacji zamówienia wynosi do pięciu (5) dni roboczych: dwa (2) dni robocze na skompletowanie przesyłki i przekazanie jej przewoźnikowi oraz dwa (3) dni robocze na dostarczenie przesyłki przez przewoźnika.

W zależności od wybranej przez Ciebie formy płatności, czas realizacji zamówienia liczony jest od:

  1. w przypadku wybrania płatności przy odbiorze zamówionego towaru (płatność za pobraniem) – wskazany czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia wysłania do Ciebie przez Ogrody Polskie wiadomości elektronicznej z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji,
  2. w przypadku wybrania płatności z góry kartą kredytową (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro) lub przelewem internetowym bankowości elektronicznej – wskazany czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia otrzymania przez Ogrody Polskie potwierdzenia poprawnego wykonania płatności przez podmiot realizujący płatności,

Przesyłki wysyłane są od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy dla Rzeczypospolitej Polskiej.

Koszty przesyłki dla wszystkich zamówień POWYŻEJ 1000 PLN są całkowicie bezpłatne. Klient przy składaniu zamówienia może wybrać następujący sposób płatności:

  1. gotówką przy odbiorze zamówionego towaru (płatność za pobraniem) – Klient dokonuje zapłaty u kuriera odbierając zamówiony towar dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej na adres wskazany przez Klienta w zamówieniu;
  2. kartą płatniczą (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro) lub szybkim przelewem bankowym (e-transfer);
  3. przed odbiorem zamówionego towaru (płatność z góry) - płatność elektroniczna kartą kredytową (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro) lub przelewem internetowym bankowości elektronicznej za pośrednictwem serwisu płatności internetowych https://www.dotpay.pl/.

Klient może dokonać zapłaty z góry za zamówiony towar dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej na adres wskazany przez Klienta w zamówieniu lub przez system Paczkomatów InPost.

Klient, który przy składaniu zamówienia wybrał płatność z góry, powinien uiścić cenę w ciągu 72 godzin od otrzymania od Ogrodów Polskich wiadomości elektronicznej z potwierdzeniem otrzymania zamówienia i przyjęcia zamówienia do realizacji, inaczej takie zamówienie zostanie anulowane.

Klient, który przy składaniu zamówienia wybrał płatność przy odbiorze zamówionego towaru (płatność za pobraniem), zobowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki zawierającej zamówiony towar.

 

Płatność z góry kartą kredytową (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro) lub przelewem internetowym bankowości elektronicznej następuje za pośrednictwem serwisu płatności internetowych oferowanego przez Dotpay Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, 30-552 Kraków, przy ulicy Wielickiej 28b, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście w Krakowie, nr KRS 0000700791, zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie internetowej pod adresem: https://www.dotpay.pl/dla-kupujacych/regulaminy/

Czynności w zakresie obsługi i rozliczania transakcji opłacanych z góry kartami kredytowymi wykonuje Dotpay Sp. z o.o., ul. Wielicka 28 b, 30-552 Kraków, tel. +48 12 688 26 00, e-mail: bok@dotpay.pl