Nazywamy się Overlord i jesteśmy oddani tworzeniu tego, co chroni Twoje ciało w sportach walki!

Pasjonujemy się rywalizacją na ringach, matach i w klatce. Podstawą działania naszej marki jest zbieranie doświadczeń zawodników oraz tworzenie coraz lepszych i coraz nowocześniejszych produktów w cenach umożliwiających rozpoczęcie sportowej przygody każdemu. 

Nasz asortyment obejmuje rękawice bokserskie, rękawice do MMA, ochraniacze piszczeli czy kaski. Produkujemy także worki treningowe, gruszki bokserskie oraz tarcze i łapy trenera. Ciągle poszerzamy ofertę, wprowadzając nowe produkty wtedy, gdy jesteśmy pewni, że spełniają one wszelkie wymogi i oczekiwania naszych Klientów. W naszym sklepie znajdziesz również modele projektowane specjalnie dla najmłodszych zawodników!

W procesie produkcji wykorzystujemy materiały oraz wypełnienia, których właściwości zapewniają komfort, trwałość użytkowania, a także najwyższy poziom bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojego sparingpartnera!

Współpracujemy z KSW - największą europejską federacją MMA. Naszymi ambasadorami są jej aktualni zawodnicy: Mistrz kategorii koguciej – Sebastian Przybysz oraz Izugabe Ugonoh, występujący w wadze ciężkiej. Korzystając z ich wskazówek i wiedzy, pracujemy nad ulepszaniem naszych produktów oraz poszukiwaniem nowych materiałów do ich tworzenia. Stały rozwój w tej materii pozwolił nam również rozpocząć kooperację z ShockSolution.

Sport profesjonalny cenimy równie mocno jak ten amatorski, Implementując do niego te same rozwiązania techniczne. Z tego powodu, w 2019 roku zaufało nam Stowarzyszenie MMA Polska. Jako Partner techniczny, zaangażowani jesteśmy w dostarczanie im sprzętu do walki. To w naszych produktach, rywalizują w klatce setki zawodników przy okazji każdego turnieju Mistrzostw MMA Polska.

Dla nas nie jest ważne czy jesteś mistrzem świata w K1 czy boksie. To może być Twój pierwszy trening MMA lub kolejna obrona pasa w Kickboxingu Twojej federacji – chcemy żebyś trenując i walcząc mógł pokazać pełnie swoich umiejętności, my zajmiemy się resztą!

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu online

Team Overlord!