Metody PŁATNOŚCI

Sklep internetowy www.overlordfight.com udostępnia następujące sposoby płatności za zamówienie towaru:

Płatność elektroniczna przed odbiorem zamówionego towaru (płatność z góry).

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24 – PayPro S.A. ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań.

Serwis umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu przelewy24.pl

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.

Możesz zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA jak i MASTER CARD. W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC.

Serwis Przelewy24 posiada Certyfikat SSL o rozszerzonej walidacji z 256-bitowym kodowaniem, dający gwarancję najwyższego standardu uwierzytelnienia tożsamości właściciela strony internetowej. Informacje przesyłane pomiędzy użytkownikiem a serwerem, nie są wykorzystane przez niepowołane osoby.

Zapłaty za pobraniem możesz dokonać za towar dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej lub przez system Paczkomatów InPost.

Płatność za pobraniem


Wybierając formę płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki.

Forma płatności przy odbiorze jest również dostępna w systemie Paczkomatów InPost.